• تهران، خیابان انقلاب، بین ابوریحان و فلسطین جنوبی، بن بست سروش شماره 2
  • تلفن تماس : 02166952263

درباره استودیو مادر

پروژه استارتاپی استودیو مادر، عضو اولین موج شرکت های فرهنگ بنیانی است که در شتابدهنده مرکز نوآوری فرهنگی امید کار خود را آغاز کرده اند.
استودیو مادر با ایده تامین محتوای صوتی برای تولیدکنندگان رسانه های ویدئویی در بستر پلت فرم خود، قصد دارد تا با تشکیل چرخه تامین محتوای صوتی بین تولیدکنندگان رسانه های ویدئویی و تولیدکنندگان صوت از قبیل آهنگسازان، گویندگان، صداسازان، استودیوها و … ضمن تنظیم روابط کاری و کیفی بین ایشان جامعه بزرگی از هنرمندان فعال در عرصه تولید صوت برای ویدئو را گرد هم جمع کند.
با توجه به اهمیت یافتن قوانین کپی رایت و نظارت هوشمند پلت فرم های جهانی بر باندهای صوتی ویدئوها، ضرورت تولید محتوای صوتی اورجینال برای ویدئوها در ایران هم بسیار جدی شده است. که با در نظر داشتن اینها ایده استودیو مادر از پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است .
فیلم سازان، انیمیشن سازان، بازی سازان، موشن گرافیست ها، سازندگان موشن کمیک، سازندگان تیزر، ویدئوکست ها و پادکست ها از جمله مشتریان استودیو مادر هستند که می¬توانند تامین یکجای محتوای صوتی ویدئو خود از قبیل موسیقی متن اورجینال، دوبله، نریشن و افکت صوتی خود را به استودیو مادر بسپارند.

برند های همکار ما

بود استودیو مادر در گرو همراهی جامعه بزرگی از هنرمندان، متخصصان فنی و برندهای معتبر در عرصه تولید ویدئوست که همکاری با هر یک از ایشان صفحه ای از فخر ماست.

Crocodile
مرکز نوآوری و فرهنگی امید
مدرسه هنر و رسانه
صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران
سفیر فیلم
استودیو فیلم و انیمیشن پویاگران
پارسیاد فیلم
نفیس موزیک
صدا برداران
رادیو پویش

تیم ما

حسام ساروخانی
حسام ساروخانی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

بهزاد ایاز
بهزاد ایاز

آموزش و برنامه ریزی و عضو هیات مدیره

علیرضا آرین دوست
علیرضا آرین دوست

مشاور اقتصادی و بازار

محمد آرین نژاد
محمد آرین نژاد

مسئول استودیو شماره یک

ثبت شکایت، انتقاد و یا پیشنهاد

در هر زمان و هر کجا با ارسال پیام از این درگاه، می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید و ما متعهد به پاسخگویی در کمترین زمان هستیم.